Neden Desen ERP

DesenErp; işletmenize ait tüm ticari işlemlerin kayıtlarının yapıldığı, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri alabileceğiniz, kurumunuzun geleceğine yön vermenize imkan sağlayacak özel raporlama imkanları sunan, kendi sektörlerinde öncü firmalar tarafından tercih edilen, yeni nesil teknolojileri içeren ticari bir yazılımdır.

DesenERP ile birlikte;
İşletmenize ait tüm şubelerin, depoların ve merkezi birimlerin gelir, giderlerini takip edebilirsiniz.
İşletme çalışanları, kendi görev alanları ile ilgili işlemleri en hızlı şekilde yapabilir.
İşletme yöneticileri, özel yöntemlerle hazırlamış olduğumuz yönetici ekranlarını kullanarak mali ve operasyonel konularda anında ve doğru bilgiye erişebilirler. Gelecek dönemlerdeki fırsat ve riskleri görüp, yapacakları işleri profesyonel bir şekilde planlayabilirler.

DesenERP'yi kullanmaya başladığınızda; müşterilerinize ait tüm ticari bilgilerin kaydını girebilir, satınalma işlemi yapabilir, stoklardaki malzemelerin miktarları ve maliyetlerinin takip edip, ürün ve hizmet satışı yapabilirsiniz. Yaptığınız satışların maliyetlerini ve stok değerlerini son alış veya ortalama maliyete göre ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Satınalma, Stok, Satış, Cari hesap, Kasa, Banka, Kredi, Pos, Çek- senet vb. tüm finansal operasyonları birden çok döviz türü ile takip edebilirsiniz.

DesenERP ile; Kasa ve banka mevcutlarınızı, tahsilat ve ödemesi tamamlanmamış olan müşteri ve firma çek-senetlerini, tedarikçilere ve müşterilere ait borç ve alacak durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Tedarikçiler ve müşterilerle yapmış olduğunuz satınalma ve satış işlemlerine ait analiz raporlarını almak suretiyle, ticari ilişkilerde bulunduğunuz tüm kişi ve kurumların aylık ve yıllık iş hacmini, verimliliğini analiz edebilirsiniz.

DesenErp Muhasebe modülü ile kanunen hazırlanması gerekli olan Kdv, Bilanço, Gelir Tablosu ve Satılan Malın Maliyeti Tablosu, Ba-Bs Formu vb. tüm bildirim ve beyannameleri hızlıca hazırlayabilirsiniz.

DesenERP e-fatura modülü ile hızlı bir şekilde e-fatura kesip, müşterilerinize gönderebilirsiniz. DesenERp E-Defter ile resmi defterlerinizi bilgisayar ortamında oluşturup, Maliye Bakanlığı'na gönderebilirsiniz.

DesenERP Yönetim modülü ile şirketinize ait tüm varlık ve borçları tek bir ekranda raporlayabilir, aylık veya yıllık Gelir-Gider Tablosu alabilir, Mali durumunuzu online olarak tek bir raporda görebilirsiniz.

DesenERP'de yaptığınız işlemler kolayca yedeklenebilecek olup, bu bilgilere dijital ortamda her zaman ulaşmanız mümkün olacaktır.

DesenErp işletmenizin günlük veri girişlerini ve raporlama ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılayacak ve iş hayatınızda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.